Siła i pasja w jednym!

Sesja zrealizowana dla Mastiff Wear
Modelki to tancerki Danceby Akademia Tańca:
Kobiecość w sportowym wydaniu i świetnej jakości legginsach od Mastiff Wear.
Siła i pasja w jednym!

 

Życie ma tyle kolorów, ile potrafimy sami dostrzec vol 2

O kobietach, dla kobiet.

 

Wierzę, że w życiu nie ma przypadków. To, co się zdarza, dzieje się w określonym celu.

Kiedy otwierasz się na świat… na ludzi.. na nowe i nieznane, to wszytko otwiera się także na Ciebie. W piękny i prosty sposób, doświadczasz życia takim jakie jest tu i teraz.

Skąd o tym wiem? Bo dzięki temu odnalazłam miłość, wdzięczność, spokój i akceptację. Zamiast myśleć i zastanawiać się, żyć w strachu, działam i idę małymi kroczkami do przodu. Nie walczę, a po prostu JESTEM. Zaakceptowałam swoje lęki. To, że jestem niedoskonała. I nie chodzi o to, by było słodko i różowo, cukierkowo.

Świat jest wciąż taki sam, tylko ja patrzę inaczej na siebie i wszystko wokół jest wtedy takie jak powinno być.

Czułam tak, od momentu kiedy poznałam także Izę z Sukces rodzi się z serca.Izabela Kornet. Iza jest mądra, piękna i autentyczna w tym co robi w 200 %. A robi wiele. Studiuje, prowadzi swoją firmę, pomaga innym osiągnąć sukces – wszystko od serca, z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Iza jest między innymi autorką spotkań Śniadania Świadomych Kobiet w Bydgoszczy, do których dołączyłam jakiś czas temu. Dzięki Śniadaniom poznałam grupę fantastycznych kobiet, z którymi uwielbiam rozmawiać, słuchać ich i po prostu być. Każda z nas jest inna, wyjątkowa. Jesteśmy w różnym wieku, na rożnych etapach życia. Niektóre z nas są mamami. Pracują zawodowo, studiują, prowadzą własne firmy. Wszystkie jesteśmy w 100% córkami i kobietami :-), rozwijamy się z pasją, dzielimy się naszymi doświadczeniami i życiem 🙂 Tutaj i teraz.

Zatem przedstawiam Wam Kobiety świadome siebie, pełne pasji. Prócz tego, że są mądre, wrażliwe, są PIĘKNE. Od stóp do głów, piękne zewnętrznie i wewnętrznie.  Kiedy Iza zaproponowała, by zrobić im zdjęcia, spotkałyśmy się na wspólnej drodze. Bo od początku kiedy je poznałam, chciałam to zrobić.

Moim subiektywnym okiem i słowem 😉

ANIA  zaraża radością życia, ciekawością świata. Możecie poznać ją bliżej na jej blogu Artystyczny Mix.

ANIA emanuje ciepłem, łagodnością. Królowa scrapbookingu. Spełniona i szczęśliwa właścicielka Lemoncraft.

ALEKSANDRA   pełna pogody ducha i spokoju. Spełnia się, dbając o siebie i swój rozwój. Kraina łagodności i empatii.

JOANNA zaraża energią i radością życia. Spełnia się jako właścicielka biura podatkowo- rachunkowego Raport. wszystko profesjonalnie i z uśmiechem na ustach.

MAGDA  delikatna, pełna kreatywności. Tworzy ręcznie malowane poduszki i obrazki dla dzieci. Autorka marki MamiNoko.

MAGDALENA  świadoma siebie, wrażliwa kobieta. Odważna, kobieca, mądra i otwarta na świat i jego odcienie.

MARTA utalentowana pani fotograf, z duszą artystki i twarzą anioła, która zdjęciami wyraża swoją miłość do życia i ludzi. Tworzy w Lady Amarena Photography

MONIKA drobna i delikatna, pełna siły i spokoju zarazem, romantyczna dusza.  Żyje z pasją, rozwija się i doskonali dla samej siebie.

Dziewczyny dziękuję i do zobaczenia!

Siła jest kobietą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Życie ma tyle kolorów, ile potrafimy sami dostrzec

Życie ma tyle kolorów, ile potrafimy sami dostrzec…

Pierwsza Komunia Święta

"Nie bój się chodzenia po morzu" 
ks Jan Twardowski
 

Zwyczajny niezwyczajny poranek

“Children are not tings to be molded, but are people to be unfolded.”

Jess Lair

Spotkanie w krainie bajek…

 

Dzisiaj zapraszam do niezwykłego miejsca w Bydgoszczy, które stworzyli Dominika i Piotr.

Skrzynka na bajki to księgarnia dla dzieci i pracownia bajek personalizowanych.

Jeśli kochacie książki, Wasze dzieci je uwielbiają, albo chcecie je przekonać, że warto czytać 🙂 to jest miejsce dla Was. Gospodarze zapraszają również na pyszną kawę, parzoną alternatywnymi sposobami i zdrowe ekologiczne soki. Sympatyczna domowa atmosfera, przytulne i kolorowe miejsce dla małych i dużych 🙂

Tuż obok znajduje się pracownia Dominiki, gdzie powstają bajki. Tak, tak… wyobraźcie sobie, że możecie zostać bohaterami historii stworzonej specjalnie dla Was. Odręcznie napisana i zilustrowana przepiękna książka z bajką, to oryginalny i magiczny prezent z duszą dla Was, Waszych bliskich i przyjaciół.

Dominika i Piotr tworzą to miejsce z ogromną pasją, ja polecam je całym sercem 🙂

Zapraszam do Skrzynki !skrzynkanabajki

 

Tu i Teraz… spotkania z drugim człowiekiem

Kochani,

mój nowy foto projekt, powstał z potrzeby chwili, to cykl spotkań z drugim człowiekiem 🙂

Królować w nim będą pozytywni ludzie, pozytywne emocje, pozytywne miejsca z moją Bydgoszczą w tle…

Chciałabym by był to projekt otwarty, by rozwijał się wraz ze mną, po mojemu, subiektywnie. Pokażę Wam

to co zauważę tu i teraz, co otacza mnie w danej chwili i sprawia że moje myśli idą w dobrą stronę –

dając energię do działania. Życie jest jedno, to od nas zależy jak je przeżyjemy. Ja chcę robić to co

kocham – fotografować 🙂 Dla siebie i dla Was…

Pierwszym POZYTYWNYM miejscem na mapie Bydgoszczy jest SIEDLISKO – siedziba Fundacji Wujek Porada, stworzonej przez Adama Nowaka. Jak sam pisze na swojej stronie:

„Siedlisko tworzą ludzie. Każdy kto przychodzi, żeby z nami być, napić się kawy, pograć w lotki, potańczyć, umyć okna, porozmawiać, pobyć…tworzy to miejsce. Wujek Porada bez was nie istnieje. Zawsze w tym miejscu są ludzie którzy powinni być i którzy są gotowi by razem z nami tworzyć Siedlisko. Tych których nie ma,  to po prostu… nie ich miejsce. I tak właśnie powinno być. W Siedlisku jest główna zasada

KOCHASZ SIEBIE -DBASZ O SIEBIE 16359327_1397045426995102_1868337579_nTy jesteś dla Siebie najważniejszy i dlatego tak wiele możesz dać innym od siebie.  Nie potrafi kochać, ten kto nie kocha siebie. Nie można pomagać innym, jak nie chcesz pomóc Sobie.”

Więcej o działalności Wujka Porady, pomocy jakiej udziela fundacja i wydarzeniach, jakie się tam dzieją  TUTAJ . 🙂

Dla mnie najważniejsze jest to, że  każdy z nas może wśród tych osób odnaleźć kawałek własnego życia. To miejsce gdzie rozmowa z drugim człowiekiem jest ważniejsza od tego kim jesteś i co robisz.  Jesteś TU i TERAZ. Uczysz się kochać siebie i doceniać swoje życie.

Bez względu na czas i okoliczności…  jest to po prostu opowieść o ludziach. Kolekcjonerzy szczęścia, jak mówi o nich Adam, to ludzie którzy pomogli zbudować to pozytywne miejsce.

Na początek kilka pozytywnych portretów, z Bydgoszczą i jej ulicami w tle, to jasna droga która prowadzi do Siedliska  😉

WUJEK PORADA  🙂

1

i  RAFAŁ 🙂 pomagał w tworzeniu Siedliska.
Czym jest dla Niego Siedlisko?

To dla mnie miejsce, gdzie mogę być sobą, być jednocześnie z kimś i sam ze sobą. Dlaczego postanowiłem pomóc? Czułem ze pracuję przy czymś fajnym i dobrym jednocześnie, a dobro – jak karma-zawsze do nas wraca. Siedlisko to nie przeszłość, nie przyszłość, ale zawsze Tu&Teraz

2

Ciąg dalszy nastąpi 🙂 !